SKU:
AIO-24-CB1025NH
  •  Availability: In Stock
  • Delivered by Today, May 14
    If you order within 12 hours, 38 Minutes
Description
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Front Facing Cam Up
Fast performing with ample storage
Get things done easy and fast with the performance of an Intel processor, and ample storage space.
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Left Facing Cam Up
Immersive Full HD entertainment
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Right Facing Cam Up
Made with the planet in mind
HP All-in-One 24-cb1025nh Bundle All-in-One PC (6V339EA)
HP All-in-One 24-cb1025nh Bundle All-in-One PC (6V339EA): All features
PCIe SSD storageBoot up in seconds with lightning fast speed with up to 512 GB PCIe SSD storage.
HP All-in-One 24-cb1025nh Bundle All-in-One PC (6V339EA) All tech specs
Operating system
FreeDOS
Processor family
12th Generation Intel® Core™ i5 processor
Processor
Intel® Core™ i5-1235U (up to 4.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) 1 2
Memory
8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB)
(Transfer rates up to 3200 MT/s.)
Memory Slots
2 SODIMM
Internal Storage
512 GB Intel® PCIe® NVMe™ SSD
Display
60.5 cm (23.8") diagonal, FHD (1920 x 1080), VA, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC 3 4
Touchscreen
No
Screen-to-body ratio (without speakers)
97.5% 5
Color gamut
72% NTSC
Minimum dimensions (W x D x H)
54.06 x 18.37 x 41.9 cm
Weight
5.37 kg
Wireless
Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo 6 (MU-MIMO supported)
Network interface
Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Product color
Starry white
Form factor
Customized
Keyboard
HP 225 White Wired Keyboard and mouse combo
Camera
720p HD camera with integrated digital microphone
Audio
Dual 2 W speakers
Expansion slots
2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
Ports
Rear 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 RJ-45
Video connectors
1 HDMI-out 1.4
Power supply type
65 W Smart AC power adapter
Security management
Kensington MicroSaver lock slot
Sustainable impact specifications
15% post-consumer recycled plastic; Ocean-bound plastic 7 8