AIO-24-CB1038NH | HP All-in-One 24-CB1038NH Core i7-1255U (12TH GEN), 8GB DDR4, 512GB SSD, 23.8" FHD TOUCH, FREEDOS, WHITE
AED 11
AED 11 inclusive of VAT
Model:
SKU:
AIO-24-CB1038NH
  • Delivered by Tomorrow, May 15
    If you order within 15 hours, 5 Minutes
Description
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Front Facing
Fast performing with ample storage
Get things done easy and fast with the performance of an Intel processor , and ample storage space.
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Left Facing
Immersive Full HD entertainment
22C1 HP 24 inch All-in-One Desktop PC StarryWhite NT HDcam Freedos CoreSet Right Facing
Made with the planet in mind
HP All-in-One 24-cb1038nh Bundle All-in-One PC (6W1B0EA)
HP All-in-One 24-cb1038nh Bundle All-in-One PC (6W1B0EA): All features
PCIe SSD storageBoot up in seconds with lightning fast speed with up to 512 GB PCIe SSD storage.
HP All-in-One 24-cb1038nh Bundle All-in-One PC (6W1B0EA) All tech specs
Operating system
FreeDOS
Processor family
12th Generation Intel® Core™ i7 processor
Processor
Intel® Core™ i7-1255U (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) 1 2
Memory
8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB)
(Transfer rates up to 3200 MT/s.)
Memory Slots
2 SODIMM
Internal Storage
512 GB Intel® PCIe® NVMe™ SSD
Display
60.5 cm (23.8") diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC 3 4
Touchscreen
Yes
Screen-to-body ratio (without speakers)
97.5% 5
Color gamut
72% NTSC
Minimum dimensions (W x D x H)
54.06 x 18.37 x 41.9 cm
Weight
5.37 kg
Wireless
Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo 6 (MU-MIMO supported)
Network interface
Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Product color
Starry white
Form factor
Customized
Keyboard
HP 225 White Wired Keyboard and mouse combo
Camera
720p HD camera with integrated digital microphone
Audio
Dual 2 W speakers
Expansion slots
2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
Ports
Rear 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 RJ-45
Video connectors
1 HDMI-out 1.4
Power supply type
65 W Smart AC power adapter
Security management
Kensington MicroSaver lock slot
Sustainable impact specifications
15% post-consumer recycled plastic; Ocean-bound plastic 7 8