AED 11
AED 11 inclusive of VAT
buy now, limited stock
Model:
SKU:
AIO 27-CR001L
203139
AED 11 inclusive of VAT
buy now, limited stock
  • Delivered by Tomorrow, May 15
    If you order within 18 hours, 28 Minutes
Description
HP Pavilion 27 AIO
  • Intel Core i7
  • Screen Size 27" Non-touch
  • Memory 16GB DDR4-3200MHZ
  • Storage 512GB SSD
  • Graphic Intel VGA
  • Software Windows 11 Pro
  • Wire Keyboard & Mouse
  • Intel Wi-Fi Wireless Lan 6E 6GHz AX211 2x2 and Bluetooth 5.2
  • FHD RGB Camera and Microphone
  • Color White
HP All-in-One 27-cr0001l PC (9A158PA) All tech specs
Operating system
Window 11 Pro
Processor family
13th Generation Intel® Core™ i7 processor
Processor
Intel® Core™ i7-1355U (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) 1 2
Graphics
Integrated,
Intel® Iris® Xᵉ Graphics
Memory
16 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 8 GB)
(Transfer rates up to 3200 MT/s.)
Memory Slots
2 SODIMM
Internal Storage
512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Display
68.6 cm (27") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 300 nits, 99% sRGB
Touchscreen
No
Screen-to-body ratio (without speakers)
98.16% 3
Color gamut
99% sRGB
Minimum dimensions (W x D x H)
61.25 x 18.62 x 44.09 cm
Weight
6.42 kg
Wireless
Network interface
Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Product color
Shell white
Keyboard
HP 125 USB White Wired Keyboard
Camera
Audio
Dual 2 W speakers
Pointing device
HP 125 USB White Wired Mouse
Expansion slots
2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
Ports
Video connectors
1 HDMI-out 1.4
Power supply type
90 W Smart AC power adapter
Sustainable impact specifications
40% post-consumer recycled plastic; Ocean-bound plastic; 10% recycled metal 8 9 10