AED 11
AED 11 inclusive of VAT
buy now, limited stock
Model:
SKU:
AIO 27-D1025NE
203138
AED 11 inclusive of VAT
buy now, limited stock
Pay 4 interest-free payments of AED 2.75 , no interest/fees. Learn more
  •  Condition: New
  •  Availability: In Stock
  • Delivered by Tomorrow, May 15
    If you order within 18 hours, 28 Minutes
Description
HP Pavilion 27 AIO
  • Intel Core i7
  • Screen Size 27" Non-touch
  • Memory 16GB DDR4-3200MHZ
  • Storage 1TB SATA HDD + 256GB SSD
  • Graphic VGA Nvidia 2GB MX 350
  • Software Windows 11P
  • Wire Keyboard & Mouse
  • Intel Wi-Fi Wireless Lan 6E 6GHz AX211 2x2 and Bluetooth 5.2
  • FHD RGB Camera and Microphone
  • Color White
Product Number
4G1Y4EA
Product Name
HP Pavilion 27-d1025ne PC
Motherboard
CambridgeFHD
Memory
16 GB DDR4-2933 MHz RAM
Storage
1 TB HDD storage + 256GB SSD
Internal Storage
1 TB 7200 rpm SATA HDD
Processor Type
Intel Core i5
Processor
Intel® Core™ i5-11500T (1.5 GHz base frequency, up to 3.9 GHz Max Turbo Frequency, 12 MB L3 cache, 6 cores)
Processor Family
11th Generation Intel® Core™ i5 processor
Graphics
Discrete
Graphics Card
NVIDIA® GeForce® MX350 (2 GB GDDR5 dedicated)
Ports
Network Interface
Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Wireless
Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
Memory Card Device
HP 3-in-1 memory card reader
Dimensions
61.26 x 20.8 x 47.58 cm
Weight
Starting at 8.9 kg
Power Supply Type
150 W Smart AC power adapter